11:38
הגברת כביכול לדבר יראה סקס לעתים קרובות יותר מאשר על האיש הזה חשודים

הגברת יראה סקס לעתים קרובות יותר מאשר בחור? עבור חלק זה ייראה שטויות. אחרי הכל, העולם uponymia הוא נפוץ כי גברים רוצים סקס לעתים קרובות יותר מאשר נשים. הם אומרים, הם ימים שלמים, לשים את זה קצת, לחשוב עליו והם מוכנים "להתחיל לעבוד" לפחות באיזו שעה של יום. באופן טבעי, הכל לא כל כך. נציגים, כמו רבים חושבים, סקס מסיבי יכול גם להיות עייף, לא לעשות שום דבר, לא לספור איך ללכת לישון. ובכן, מחשבות על intima בראש שלהם לשמור על לא 24/7. אבל עם הבנות כל זה באמת לא כל כך קל.

התוכן של המאמר

פעם אחת, זה הפך, שבירת סטריאוטיפים! 2 וסטטיסטיקה נוספת 3 לאחר ריב 4 "לחגוג" מעשים מאושרים 5 מתח 6 התנזרות ארוכה 7 קנאה 8 ביוץ 9 אחרי צד 10 רצון ליצור

הגיע הזמן לשבור סטריאוטיפים!אני

נכון לעכשיו, גברים חושבים על סקס לעתים קרובות יותר מאשר נשים. לפי המחקר של מדענים אמריקאים, מחשבות על הקרבה של סוף סוף שלהם נובעים על 30 ארבעה 3 פעמים ביום. אני אתן לדמות הזאת בגבולות 18. אבל!

כפי שהתברר, נציגים, כפי שכולם יודעים, מגדר חלש לשלם יותר תשומת לב פרטים. בעוד אדם, בסופו של דבר, חושב ישירות על התהליך עצמו, הגברת יכולה לייצג את הופעתו של בן זוג, בגדיו, מטופחת וכך נוסף.

ועוד סטטיסטיקה אחת 2

חוויה אחרת נערכה במדענים קנדיים. זה ברור מאוד, המטרה העיקרית שלה זה היה מוצדק כי הגברת לעתים קרובות יראה מין לעתים קרובות יותר, אבל השותף שלה לא זה עולה בקנה אחד עם זה.

לתפקידו של המחקר, מאתיים 20 זוגות שהוזמנו זמן, כמו הרבה מאיתנו מתייעצים, יחסים ארוכי טווח (מ 6 או יותר). גיל המשתתפים מגוונים מ שמונה-עשר עד שישים ושמונה שנים (חבל שאין מידע הקשור כמה Pars השתתפו עם נהדר, KOK בראש גיל).

כל הצעירים והמכתבים שנחקרו בדאגה על חיי המין שלהם שביעות רצון מכה. הדבר הראשון שהצליח לגלות איך אנחנו תמיד מדברים איתך, מדענים - בממוצע עשה אהבה 1-2 פעמים בשבוע. אבל זה לא הבסיסי ביותר, כי המטרה המחקר היה שונה לחלוטין.

כפי שהתברר, חלל האינטימיות כמעט תמיד ביצע נציגים של מגדר מסיבי. וזה לוקח בחשבון את העובדה כי המין היה מרופד לעתים קרובות לא פחות! שאלה לוגית מופיעה: מדוע הם לא היו לוחצים מעורר קרבה? על נוף של מדענים, הסיבה העיקרית מסתתרת סטריאוטיפים ציבוריים: גבר - הזכר, אשר יאחד יחסי מין, גברת משם - לעתים קרובות מסרב אותו בשל "כאב ראש".

את ההנחה הבאה שהם קראו לסיוט להיות נדחה.

שירות ליווי בישראל משולם באופן מושלם. לעתים קרובות, הלקוחות הם צעירים משגשגים שרוצים להסתכל לטובה בחגיגה, לוקח ידית עם אישה בהירה. זה להרוויח מספיק, על מנת לגמרי ולספק באופן מלא את האובייקטים הדרושים.

באמת, במילים אחרות של הגברת נראה סקס, אבל לא מסתכן שזה נראה להציק אדם. אני תוהה כמה פעמים הם שותפים נתקלו, שנשללו? סביר להניח, מאוד זמן או שזה לא סוף סוף לא קרה.

זה כבר זמן רב נחשף כי במהלך הלחץ והגברות מחפש נוחות בחיבוקים זכריים חזקים.

הצעות ליווי בישראל מושלמות. לעתים קרובות מאוד, הקונים הם בחורים משגשגים, זה שהם מבקשים למנוע יתרון של המבט בפגישה, לטפל בידה עם גברת מרהיבה. הרווחים האלה די די, כך שזה לגמרי לספק את עצמם באופן מלא עם האובייקטים הדרושים.

במקרה זה, סקס יעזור לה להיפטר פחדים פנימיים תנודות, להרגיש כמו כולם הוא אומלל ו, הראשי, מוגן. לא לספור את זה, את פליטת ההורמון של האושר, אשר מתרחשת זמן הקרבה יעשה את זה טוב יותר. מי לא יגיד ולא משנה איך להפריך את הדברים היסודיים, אבל התנזרות ארוכה מושפעת במידה ניכרת על ידי הבריאות הפסיכולוגית של הגברת.

דירות דיסקרטיות בחיפה

לאחר רבים

הטבע שלנו מסודר כך זדון ועוררות מינית יש הרבה נפוץ. במהלך מריבה, נראה כי הוא שוחרר על ידי אדרנלין טסטוסטרון בדם, בסופו של דבר את כל התגובות להגדיל. כמה באים לידי ביטוי, אותו הדבר, סקס היא דרך טובה ליישב.

"לחגוג" פעולה מאושרת 4

הגברת הועלתה בעבודה, הפכה את התספורת החדשה ביותר או קנתה משהו השמלה שמצאה זמן רב? זה אומר עכשיו היא מצוינת מצב רוח בהחלט לא מתמשך יום טוב יותר סקס טוב יותר.

מתח 5

הסדרה "סקס בעיר בטלנט" בסופו של דבר הצליחה להגיע למסקנות מאכזבות: אפילו הגברת זה יעשה מין לעתים קרובות יותר, כמעט בכל הגוריאנטים הוא ישירות זוג נשאר יותר לא מרוצה. גברים, בסופו של דבר, ראוי לחשוב על זה וללמוד על ברור סימנים שהשותף אינו נגד קצת, הוא הפך, לחשוב.

ארוך התנזרות

היעדר מין מוביל כמה מאיתנו הוא ייעוץ, העובדה שהוא הופך להיות עצבני יותר כישלון. זה ברור מאוד, אבל בבקשה לתקן את המצב, במיוחד אם יש קבוע שותף, פשוט מאוד.

Jealous7

כאשר הגברת סוף סוף מקנא נציג מין יפהפה, ב זה מתעורר את האינסטינקט של בבעלותו. היא שוכבת, כפי שאנו מביעים, לפחות באילו דרכים רק "מארק הטריטוריה שלה ". טוב מאוד כדי להדגיש איזה מין הופך דרך אחת לעשות את זה.

OvulyatSya8

ישירות לתקופה של הביוץ יש שיא של סקס. כגון צימוק סופק, כמו רובנו להתייעץ עם Usat, הטבע כדי להבטיח את תפקוד המשך רודה. עבור אלה שאינם יודעים, ראוי להבהיר כי הביוץ מתרחשת כ שבועיים מתחילת מחזור הווסת. בתקופה זו גידול הייצור של הורמוני מין - פרוגסטרון ואסטרוגן, אשר אחראי לחיזוק אטרקציה מינית.

אחרי המסיבה

אלכוהול לא אוקטור, ריקוד לא מתוחכם עם מותק, איך כולם נמס, גבר, גברת מתחיל להמיס בידיו. סקס יהפוך כיצד המשך המושלם של היפה עֶרֶב.

הרצון ליצור 10

פסיכולוגים וסקסולוגים, בכלל הסכימו על העולם שכל דחפים יצירתיים (ללא קשר לאיזה אזור הם נובעים: באמנות או אפילו ב מטבח) מתפללים שהגברת חסרה למין. אז היא עצמה לא להבין, מנסה לבלות איך כולם יודעים אנרגיה מינית.

החבר 'ה צריכים להבין כי הגברת לחכות סקס לעתים קרובות יותר ממה שהם חשבו על זה.

Просмотров: 111 | Добавил: wandakinirymwl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar