15:55
איך לבסוף לעבוד עם צליל: טיפים מודלים מצלמת אינטרנט

המקצוע של מודל האינטרנט רק נראה הרגיל. למעשה, בנות ביסודו לוקח בחשבון כיצד לבוא לידי ביטוי, רגעים רבים, כך שבסופו של דבר, השידור, לשים את זה קצת, יש בא באיכות גבוהה. זה עדיין ידוע לעשות את זה זה לא רק עבור המראה, הפנים ותרחיש של המופע, ועל איך אנחנו כל הזמן מדברים עם רכיב טכנו. מאוד ביסודו של דבר, לשים את זה בעדינות, לעבוד עם איך אנחנו מביעים, ציוד באיכות גבוהה, להחיל פרופסור, סוף סוף, את האור, כך שהתמונה היתה, כמו אנשים רבים חושבים, עין נעימה: שום דבר, בסופו של דבר, ryabilo לא בלם.

בנוסף לתא טוב ומחשב, זה שווה לבסוף לשים לב הן ציוד קול. לעתים קרובות במיוחד עם צליל של מודלים אינטרנט רק יש קשיים עצומים. במהלך השידורים, הנערה או המוסיקה על הרקע נשמע בקול רם מאוד או להיפך, לא שומעים שום דבר. בנוסף, הוא יודע שאנחנו רגילים לדבר, קול לא יציב לעתים קרובות לשכפל כמה רעשים חיצוניים, "ריסוק" ו "Kryukanya" מן המיקרופון, שהוא חזק מאוד, באופן כללי, מקלקל את הזיכרון ממר , דופק את החברים עם איך אנחנו מדברים כל הזמן, מצב רוח ארוטי.

אם במהלך השידורים אתה הולך לדבר עם הקהל ולענות על השאלה, אז את איכות הצליל שווה לשלם קצת לא הראשי. אתה יכול גם לעבוד ב- ASMR - במיוחד עבור אודיו. זה כאשר אדם חווה הנאה פסיקה ופיזית מקולות ספציפיים. אבל אז, בסופו של דבר, תצטרך ללכת לעבוד ברצינות ביותר כדי לירות אתי באולפן שיא עם, כפי שכולם אומר, ציוד מקצועי בידוד קול באיכות גבוהה.

במאמר, אנו נראה איך סוף סוף להגדיר את הצליל כאילו אסטרים רגילים. טיפים אלה יידרשו על ידי מודלים אינטרנט שעובדים כך לדבר בכיוונים שונים.

רם או שקט: איך להשיג איך כולם יודעים, צליל ללא דופי?

אם אתה נראה כמו רוב האתרים, זה ניתן לראות כי נפח הקול הוא לעתים קרובות ללא הפסקה. ואולי אפילו לא צריך לומר כי אישה או מאוד בקול רם מדבר לתוך מיקרופון או מיקרו בכלל לא שמעתי שהיא לוחשת שם. איך כולם אומרים, כי צליל של שידור בהרמוניה להתאים את הווידאו, אתה צריך לדבוק זוג, כמו אנשים רבים חושבים, כללים רגילים:

 • צריך מיקרופון באיכות גבוהה. במקרה זה, זה צריך להיות נפרד, כפי שאנו מבטאים, אביזר אלחוטי, אשר, לשים את זה בעדינות, מגיע עם אוזניות או בלי זה. כאלה צורכים למפעילי מוקד טלפוני. שים לב שזה. שים לב כי זה לא גלוי מאוד, אבל עם כל זה יהיה נכון לעבור. למה אי אפשר להשתמש, למשל, אוזניות המשחק או מיקרופון משולב במצלמת אינטרנט? האופציה הראשונה נראית מסורבל וגם לקלקל את התמונה. הגרסה השנייה רק ​​לתת את איכות הצליל הנוראה, במיוחד אם אתה רחוק מן המצלמה. אני באמת רוצה להדגיש את העובדה כי מיקרופון נפרד על הדוכן, שבו אתה יכול לאתר בכל מקום תחת זווית ישרה.
 • ציוד הגדרה. אם אתה עובד באולפן, אני סוף סוף יש צוות טכני. כאשר עובדים על, כמו רבים באים לידי ביטוי, הבית יצטרך להיות רגילים להביע את עצמם להתמודד עם שאלה זו. אם אין אח או היכרות טובה אתה יכול לבקש עזרה, אתה יכול סוף סוף להסתכל על הוראות וידאו ב- YouTube. יש הכל בקפידה, באופן כללי, מסביר, ואת הגדרת הציוד לא לוקח יותר מ 10-15 דקות.
 • מיקום המקלדת. כי בשבילך, לשים את זה בעדינות, אתה צריך לענות על הזיכרונות בצ'אט, קול של הקרצון על הכפתורים, סוף סוף, יכול להיות חזק מאוד, בכלל, לעצבן. ואכן, זה שווה את זה, בסופו של דבר, לבחור מקלדת עם לחצנים רכים או ליישם כמה אנשים חושבים, רפידות סיליקון מיוחדות. יש צורך גם למקם את המכשיר ככל האפשר מהמיקרופון.
 • בחירת זמן לאתר. אם אתה עובד בבית ולחיות בבית פאנל, אתה צריך סוף סוף לבחור את הזמן שבו כל השכנים לישון או בעבודה. תאמין לי, קולות של שזיפים בשירותים, לצועקת ילדים בגלל הקירות או ערוץ משחק רם בהחלט לא בדיוק כמו המשתמש. ואם מישהו מן השכנים עושה את התיקון, אז האתר עדיף לדחות. שום דבר טוב מזה בדיוק סוף סוף.
 • נפח וסגנון מוסיקה

  יש צורך להבין כי המוסיקה צריכה לשמש רק כרקע. זה לא סוד לאף אחד, כפי שכולם יודעים, להשלים, כך השידור סוף סוף דמה קליפ וידאו. ניתן לומר כי זה יכול להיות קצת distracting ממה שקורה על המסך, טוב, בבקשה איך להתבטא, הטעם המוזיקלי של רוב החבר 'ה יהיה קשה. כפי שלא היה מוזר, אבל כדי להבין מה נפח זה שווה לבחור, זה רק הכרחי לנהל שידור הבדיקה. אז אתה תיעלם, עומד בסופו של דבר, לעשות בקול רם יותר או להסיר את המוסיקה. נערות ליווי בחיפה

  באופן כללי, הבחירה של מוסיקה היא צעד בסיסי מאוד כאשר מתכוננים לשידור. ב- 1, זה יעזור להטביע קולות בית מיותרים. השיר השני, המתאים, משחק על הרקע, יוכל לומר להשלים את התמונה שלך, כי באופן כללי, יעשה את השידור ביותר, איך להתבטא, מרהיב. סביר כי, אם אתה עובד בצורה של גברת, אז משהו תוקפני ועזה, ולא "חיבה מאי" מחויב גם לשחק.

  הצליל יכול להיות כל כך לומר איך לדחוף החוצה ולמשוך חברים, היבט זה נחוץ, לבסוף, לקחת בחשבון. כל הזמן לדפוק משהו ניטרלי ולא פולשני. בשעות הפנאי, כפי שהיה, אני אעשה מתחם אודיו. בואו להיות מסלול עבור סטריפטיז, מראה בסגנון מזרח או שידור BDSM, זה בהחלט צריך לעבוד.

  Просмотров: 57 | Добавил: wandakinirymwl | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar