זה לא סוד שאחרי מין מצב הרוח הוא הולך וגדל, הדברים מצתים, והראש מסומנת מחשבות רעות ומסיחות דעת. אנחנו לוקחים את זה עבור נתון, אפילו לא הדמיה כי פעילות מינית היא הסבר מדעי. היתרונות של המוח, הגוף והנפש הם ענקיים, והעבודות הבאות של מדענים וחוקרים מובלים מוכיחות כעת!

התוכן של המאמר

1 השפעה על הרכיב הפיזי 2 מדע

השפעה על הרכיב הפיזי

מפחית את לחץ הדם (ההשפעה הכוללת)

בעת קיום יחסי מין, נשימה היא דפק באופן טבעי למטה. בשלב זה, הריאות הם hyperventilation - דם הוא מאוד רווי במהירות עם חמצן מזין איברים פנימיים. קרבה שימושית במיוחד עבור אנשים עם לחץ דם, אבל כאן חשוב לא לסדר מחדש, מאז סקס מהיר מדי או קיצוני יכול להוביל את ההפוך.

מחזקת את שרירי תחתית האגן (השפעה על נשים)

סקס משפיע במיוחד על נשים, וזה אפילו לא הורמונים! המעשה המיני קודם לקדמה וחיבה, אשר מלווה עירור חזק וגאות של דם לאברי המין. באותו רגע, הדגדגן מתנפח אצל נשים, כמו גם השרירים בנרתיק הכרחי. אז הם ... Читать дальше »

Просмотров: 164 | Добавил: wandakinirymwl | Дата: 21.06.2022 | Комментарии (0)

את כל גברים נדרשים. וגברים אוהבים עיניים, נשים - אוזניים. ובוודאי החבר'ה מחפשים מין, ובנות - אהבה. סטריאוטיפים אלה נתמכים בעקשנות החברה המודרנית, למרות העובדה שאפילו שטחית ניטור לא מקצועי של הרגלים מיניים של גברים ונשים הם נהרסים. איך אתה בעצם מסתכל על סקס ונשים האם כולם באמת רוצים את אותו הדבר? כדי להבין את השאלה, אנחנו מסתובבים כדי הוכחה רק כלי עבודה עבור הידע של העולם שנוצר אֶנוֹשִׁיוּת. למדע!

התוכן של המאמר

1 שביעות רצון עצמית - המפתח הראשון להבנת הנושא 2 גברים מחפשים תקשורת, נשים - ניסיון גוף 3 איך לשמח אותו? 4 איך לנגן אותה? 5 סוף שמח או ממשיך הבאים?

שביעות רצון עצמית - המפתח הראשון להבנת השאלה

אֵיך לעתים קרובות אתה אוננות? אנו מתלוצצים, אתה לא צריך לענות על שאלה זו. במיוחד, כי מדענים של sexologists נענו זמן רב ותיעדו את זה תהליך טבעי ואינטימי למדי. מה יש לנו?

... Читать дальше »

Просмотров: 171 | Добавил: wandakinirymwl | Дата: 21.06.2022 | Комментарии (0)