06:12
נכון או מיתוס: האם מין מעלה את מצב הרוח למעשה?

זה לא סוד שאחרי מין מצב הרוח הוא הולך וגדל, הדברים מצתים, והראש מסומנת מחשבות רעות ומסיחות דעת. אנחנו לוקחים את זה עבור נתון, אפילו לא הדמיה כי פעילות מינית היא הסבר מדעי. היתרונות של המוח, הגוף והנפש הם ענקיים, והעבודות הבאות של מדענים וחוקרים מובלים מוכיחות כעת!

התוכן של המאמר

1 השפעה על הרכיב הפיזי 2 מדע

השפעה על הרכיב הפיזי

מפחית את לחץ הדם (ההשפעה הכוללת)

בעת קיום יחסי מין, נשימה היא דפק באופן טבעי למטה. בשלב זה, הריאות הם hyperventilation - דם הוא מאוד רווי במהירות עם חמצן מזין איברים פנימיים. קרבה שימושית במיוחד עבור אנשים עם לחץ דם, אבל כאן חשוב לא לסדר מחדש, מאז סקס מהיר מדי או קיצוני יכול להוביל את ההפוך.

מחזקת את שרירי תחתית האגן (השפעה על נשים)

סקס משפיע במיוחד על נשים, וזה אפילו לא הורמונים! המעשה המיני קודם לקדמה וחיבה, אשר מלווה עירור חזק וגאות של דם לאברי המין. באותו רגע, הדגדגן מתנפח אצל נשים, כמו גם השרירים בנרתיק הכרחי. אז הם מאוחדים היטב את הפין, מצב טבעי נוצר עבור אימון שרירים. נשים אשר עוסקים לעתים קרובות יותר במין הנרתיק יש סיכון קטן יותר של השמטת האגן ואת הרחם.

מניעת סרטן הערמונית (השפעה על גברים)

כפי שאתה יודע, בניגוד לנקבה, נקודת זכר G הוא יותר אמיתי ומסוגל. הערמונית, שהיא החלק הבלתי נפרד של מערכת המין הגברית, עוסקת כל הזמן באהבה. מכאן, כי גברים פעילים מבחינה מינית נוטים פחות להיכנס לקבוצת הסיכון של אלה הסובלים בגלל סרטן ערמונית אגרסיבי וכואב מאוד.

כמה מדע 2

סקס מקל על מתח (פסיכולוג סטיוארט ברודי מאוניברסיטת פייזלי);

כנראה, יש לך שוב ושוב שמעת כי סקס הוא אמצעים מצוינים להסרת מתח, ואת האוזן הזאת עדיין לא קיימא.

עמידות סובייטית וחוסר חוק של מידע העבירו מבט שגוי כי למעשה ליווי הוא משהו, עם חרפה, זה צריך להיות שותק על עובדה זו. עם זאת, מעטים יודעים כי שירותי ליווי בישראל אין לגמרי לגמרי עם זנות.

מתברר להיות מדע, או ליתר דיוק פסיכולוג ודוקטור סטיוארט ברודי מאוניברסיטת פייזלי במשך זמן רב ידוע.

כמו ספורט

סקס הוא תרגיל ברמה בסיסית. ולמרות שזה לא יכול להיות החלפת מלאה של הליכון או הכשרה משופרת בחדר הכושר, סקס עדיין עושה את הלב לנצח חזק יותר. זו הסיבה שחולים רבים הסובלים ממחלות לב וכלי דם מומלץ לקיים יחסי מין. אותו דבר ממליץ סטיוארט במקרה של מתח חזק.

שמנו לב איך מצב הרוח משתפר וחרדה עובר לאחר אימון ההשפעה? סקס הוא תחליף טוב של squats ו מוטות, יתר על כן, בסופו של דבר אתה תהיה מחכה אורגזמה בהירה, ולא הבקיע שרירים nunning. נראה כי כל היתרונות?

מתח ומין

עם זאת, סקס הוא לא רק מצב פיזי - קורה הרבה על הרמה הפסיכולוגית. בפרט, כאשר אתה נתקל באורגזמה, הגוף שלך מקצה oxytocin, זה גם "הורמון האהבה", אשר מופעל גם במהלך קשרים חברתיים ולאחר הלידה כדי לשחק תפקיד בהיווצרות של יחסים בין האם לילד. סטיוארט ברודי במחקרו של הורמון זה, גם הדגיש את היכולת החשובה של ההורמון - הירידה בלחץ הדם ואת רמת קורטיזול אחראי רק ללחץ.

זוהי סיבה טובה מדוע אוננות ומין שותפים יש יתרונות פסיכולוגיים רבים. מחקר 2019 הראה כי בין 425 סקר נשים מגרמניה על חצי אוננות בעיקר כדי להסיר מתח, ולא לספק תשוקה מינית מפורשת להיעדר שותף.

סקס משפר את הקרבה (על ידי הפרדת oxytocin);

המחקר של ההורמון של אהבה (Oxytocin) הוא כבר לא השנה הראשונה. בשנת 2012 מצאו חוקרים מאנגליה כי בחודשים הראשונים של היחסים, מספר אוקסיטוצין באדים עולה באופן משמעותי את הנורמה. עם זאת, Oxytocin מחובר לא רק עם אהבה ורגשות בהירים. זה גם בולט במהלך פעילות מינית משפיע ישירות על עוצמת האורגזמה.

אם אתה מנצל את כל ההשפעות האפשריות של Oxytocin, ולאחר מכן רשימה זו כוללת:

שותפים מהימנים יותר זה לזה; ההסתברות של בגידה ירידות; אורגזמה הופכת מהירה וארוכה; הבנה הדדית משופרת בצמד.

ואלה הם רק נקודות עיקריות!

אחד. מהו היתרון של Oxytocin?

Oxytocin הוא הורמון, מתנהג כמו נוירוטרנסמיטר, ואורגניזם המסדיר את תגובת הגוף לגירויים חיצוניים (סקס במקרה זה). הוא גם משחק תפקיד חשוב ב רבייה וטיפוח של צאצאים!

אצל נשים, הורמון גורם ללידה ושחרור חלב אם.

הרצונות האישיים בישראל קלים כאשר אתה מודל אלגנטי מרוסיה. ניתן לעבוד בישראל בתחום הפנאי. המראה מודל הבנות יוצעו לבנות קריירה בליווי. עבור "תאריכים" עם גבר מישראל היום אתה יכול לקחת חודש מ 5000 דולר.

אצל גברים, Oxytocin עושה spermatozoa מטלטלין ומסוגלת להפריה.

2. אם הגוף מייצר oxytocin באופן טבעי?

אוקסיטוצין - הורמון טבעי. הוא מיוצר על ידי היפותלמוס - שטח קטן בבסיס המוח - והופרש על ידי יותרת המוח הקרובה.

3. כמה מחובר עם דופמין וסרוטונין?

אוקסיטוצין, דופמין וסרוטונין נקראים לעתים קרובות קבוצה של "הורמונים של אושר".

כאשר אדם אחר מושך אותך, המוח מיד מקצה דופמין, רמת הסרוטונין עולה ו Oxytocin מיוצר. זה גורם לך גאות של רגשות חיוביים. נערות ליווי בהרצליה

4. האם הוא משפיע על גברים ונשים בדרכים שונות?

Oxytocin באמת משפיע על גברים ונשים בדרכים שונות, במיוחד בהקשר חברתי. זה יכול להיות בשל העובדה כי ההורמון שונה על שקדים. זהו החלק של המוח האחראי על רגשות ומוטיבציה. נשים במהלך הקרבה הופכות רגועות יותר, וגברים על סותרים הוא תוקפני יותר ואסרטיבי.

סקס משפר את הפונקציות הקוגניטיביות (מחקרים של מדענים מבית הספר לרפואה של הרווארד).

משפר את המוח של הנשים

זה מוזר או לא, אבל המחקר של המיניות הנשית הוא שילם באופן משמעותי פחות. מדענים מהרווארד מיהרו לתקן את המצב בשנת 2012, מזמין כמה נשים לחקור. במהלך הניסיון של הנערה חווה אורגזמה, ומדענים עקבו אחר פעילות המוח שלהם עם MRI.

התוצאות הופתעו, במהלך כיבוש המין במוח של נשים בהשפעת ההורמונים, שלושה תחומים פעילים בבת אחת, אחראים לחשיבה, לזיכרון ולזיכרון ארוך טווח.

מגרה את המוח הקטן

באשר לגברים? קבוצה של מתנדבים המורכבים מאנשים גם החזיקו בדרך זו. פעילות המוח שלהם נסרק באמצעות MRI בזמן שפיכה. בשלב זה, המוח הקטן הוא מעורב באופן פעיל - אחת מחלקות המוח העתיקות ביותר. הגאות הדם מגרה את המוח ומסייעת לחשוב בצורה ברורה יותר ויצירתית.

מניעת אלצהיימר בגיל מבוגר

כפי שהוא כבר נעשה ברור, במהלך מין הדם הוא רווי חמצן ומאפשר למוח ואיברים חיוניים אחרים לתפקד כרגיל. זרם קבוע של דם רווי חמצן הוא יצירה פעילה של תאים חדשים וכתוצאה של זיכרון חזק יותר!

אפקט של מין לאדם משתרע על הראש לרגליים. כמובן, מדענים עדיין לומדים קרבה אינטימית, אבל בכל פעם קצת יותר פותח את הצעיף של המסתורין של הגוף האנושי. אני תוהה איפה מחקר הולך בשנים הקרובות.

Просмотров: 446 | Добавил: wandakinirymwl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar