20:48
איך דגמי אינטרנט מדברים בצ'אט עם זר?

אופן התקשורת עם זרים באתר האינטרנט יהיה שונה באופן משמעותי, כפי שכולם יודעים, זה שנלקח כדי להראות ביחס לרוסית גברים. איך זה לא יהיה מוזר, אבל האירופים יש עוד, לשים את זה קצת, את המחסן של המוח. כ -80% מהחברים אינם מבינים את ההומור של נשים רוסיות, הם, באופן כללי, מעלים כמעט כל המילים וצחוק בלתי מתקבל על הדעת. אם לא ללמד את הפסיכולוגיה של זר, אז האתר, זה התחיל להיות נכשל! https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%94%d7%a8%d7%a6%d7%9c%d7%99%d7%94/

מהו זר סקרן?

צ'אט נפוץ - מקום שבו אישה נתרמת עם כמה באים לידי ביטוי, קהל זכר. אולי העובדה כי מספר בן שיח להיות לפחות. ללא ספק, ראוי להזכיר את מה שאנשים רבים מתבטאים, כולם לשים לב ולנסות, בסופו של דבר, תככים את החברים הנדיבים האפשריים.

עליז ולא רע מצב רוח - כרטיס ביקור מצלמת אינטרנט. עצמה לא אוהבת לאף אחד עם חבורה של צרות.

כמעט כל הזרים - פטישיסטים. מישהו אוהב לבסוף להסתכל על הגברות, השאר בא מן המוח ממה מאיתנו כל הזמן אומר, חזה יפה, ושלישית, לשים את זה בעדינות, אהבה לטקס סוויטות. זה הולך טוב, למה לא תככים המבקר? תככים חייב ליצור זהיר. כמובן, כולנו יודעים היטב מה הנוכחי יכול להיות "משוך החוצה" מתוך צ'אט חינם כפי שהוא יהיה מעוניין אדם prevat.

אף פעם לא בא לדבר על עצמך. אם האיש סוף סוף קובע כמה שאלות מיוחדות, אתה צריך לענות באופן מסתורי, רומז כי נושאים כאלה עדיף לדון לבד. ייתכן שיש התלהבות עבור כמה אורחים משוחח. מישהו רוצה להדגיש את העובדה כי סקרני יחליט "לחטט" על כמה אנשים חושבים, ערך מופחת. בכל מקרה, המודל, לשים את זה בעדינות, נשאר בתוספת.

מחסן המוח של זרים זרים

לפני תחילת העבודה עם זרים, אתה צריך סוף סוף ללמוד את האינדיבידואליות של המחסן שלהם של המוח:

 • האירופים ביותר כמו רבים באים לידי ביטוי חושני מאשר גברים רוסים. הם יכולים גם לחתוך את הנישואין שלהם, דברים אינטימיים עם, כפי שכולם יודעים, בן הזוג, קשיים עם עובדים ואל.ד '.. מהצד יכול סוף סוף נראה כי הרשת האמריקאית! זה לא הרגל של פעם 1. העיקר הוא לא להכריז על ביטוי זר - לאסוף, אתה גבר. באירופה נהוג, לשים את זה בעדינות, לדון בקשיים, שם ונציג של מין חזק יכול להיות חלש. מודל Webcam חייב לתמוך ולחרטה! אחרי הכל, ילדה טובה, כמו רבים באים לידי ביטוי, טיפים לא מצטער לזרוק. אם אפור אפשרי... סודות של פסטל ג ...
 • Enostrants מעריצים כמה מאיתנו כל הזמן אומר, מקצועי, כמו הרבה מאיתנו, כל הזמן אומר, נשים תכליתיות. הם בהשראת סיפורים שבהם בנות לעבוד עבור הארגון של העסק שלהם, קרן צדקה לא.ד '.. האירופים משוכנעים לבסוף כי נציגי מין חלש זכאים ללא עזרה של אחרים להחליט כי הם סוף סוף רוצים לעשות! תן אפילו בצבא לשרת. הם לעולם לא ישמעו אותם את הביטוי: "אתה אישה, וזה כמה מאיתנו כל הזמן אומרת עבודה של גברים!-
 • זרים, לשים את זה בעדינות, לשקול כספים. יש צורך להסתכל על האיש מאוד מאוד, כך שהוא עושה ללא מחשבה מחמאות תורגם את קצה. לעתים קרובות מאוד אנשים אירופיים כמו אם להקים את הגבול, כמו רובנו התרגלו לדבר, ההוצאות במטבע באתר האינטרנט.
 • אבל למרות, בסופו של דבר, את דעתו של המוח של האיש, כולם הראשונים, באופן כללי, משלם תשומת לב למראה של מודל מצלמת אינטרנט. ב 2, על כמה באים לידי ביטוי, צורות מעורר תיאבון, לכל אחד יש ארוחות משלהם!

  איך לא לדבר עם זר באתר האינטרנט

  על ידי לקיחת שיחה עם אורח הצ 'אט, יש צורך להיות, כדי להראות כבוד, בסופו של דבר, לציית כמה, בסופו של דבר, כללי התנהגות. יש צורך להדגיש את העובדה כי הממשל מסתכל הדוק כיצד אנו רגילים לדבר, את אופן של מודל מצלמת רשת. אם אתה מתנהג ב Hamski, אתה יכול לקבל קנס או בכלל כדי להיכנס הרשימה השחורה של המערכת.

  כאן, מה שאין צורך לדבר סוף סוף עם זר במהלך השידור באתר האינטרנט של מצלמת האינטרנט:

 • נושאים אסורים, המסוגלים לפגוע באדם או פשוט לפגוע בעיניו הפוליטיות, הדתיות שלה;
 • לא משנה מה הביקורת נעלבת על ידי זר;
 • דיונים על עצמם עושים שיחה, כפי עומד, משעמם, המודל מחויב יותר, בסופו של דבר, לבקש צ'אט אורח;
 • לא יכול להישבע, אפילו על ידי מחצלות רוסיות;
 • סחט את הכספים, באופן כללי, אסור, ללא לחץ על הממברנה מהמודל אינו נדרש להיות.
 • בעיקרו של דבר, לא קשה לדבר עם זרים, אם יש לך לפחות כמה יכולות. מחסום השפה סוף סוף יכול להפחית את המוניטין באתר האינטרנט של מצלמת אינטרנט, ולכן עדיף לשפר את הידע בתחום הבריטים!

  Просмотров: 170 | Добавил: wandakinirymwl | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  avatar